Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Wydrukuj swoje zdjęcie na ręczniku

Twój spersonalizowany ręcznik ze zdjęciem, nadrukiem wybranego motywu, tekstu lub imienia. Ręczniki z nadrukiem można projektować i zamawiać on-line.

  • Puszyste ręczniki welurowe z własnym zdjęciem
  • Wymiary: ręcznik gościnny: 50 x 30 cm, ręcznik: 100 x 50 cm
  • Doskonałej jakości nadruk fotograficzny na tekstyliach
  • Gwarantowana delikatność dla skóry z certyfikatem: Textiles Vertrauen - Ökotex Standard 100
  • Obszycie z każdej strony, szew podwójny na obrąbku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj ręcznik z własnym zdjęciem lub imieniem i zleć jego wydrukowanie

Szukasz ręcznika z własnym zdjęciem? W PhotoFancy jesteś we właściwym miejscu. U nas możesz zaprojektować i zamówić on-line osobisty ręcznik ze zdjęciem. Możliwe jest nawet zamieszczenie Twojego własnego tekstu lub wyznania miłosnego. Wystarczy wybrać ręcznik w żądanym rozmiarze, załadować zdjęcie i dodać indywidualny tekst. I Twój ręcznik z nadrukiem jest już gotowy! Możesz zaprojektować duży ręcznik kąpielowy lub niewielki ręcznik dla gości. Czy to słodkie ujęcie zakochanej pary, czy fotografia całej rodziny przy świątecznym stole – ręczniki z nadrukiem przekonują mięciutkim materiałem oraz doskonałej jakości nadrukiem fotograficznym. W ciągu zaledwie 24 godzin Twój niepowtarzalny ręcznik z napisemlub ze zdjęciem zostanie przekazany w bezpiecznym opakowaniu do naszego serwisu wysyłkowego. Dzięki temu w krótkim czasie możesz cieszyć się puszystym ręcznikiem z wybranym przez Ciebie motywem.

Ręcznik reklamowy: do sauny, plażowy lub kąpielowy z nadrukiem według własnego pomysłu

Teraz możesz samodzielnie zaprojektować własny motyw na puszystym, welurowym ręczniku. Czy to duży ręcznik kąpielowy 100 x 50 cm, czy praktyczny ręcznik dla gości 50 x 30 cm – ręczniki z imieniemlub ze zdjęciem przyciągają wzrok w każdej sytuacji: na słonecznej plaży podczas urlopu i we własnej łazience. Zaprojektuj indywidualny ręcznik z własnym zdjęciem, taki jaki sobie tylko wymarzysz. Tekstylny nadruk o doskonałej jakości jest delikatny dla skóry i odznaczony certyfikatem „Ökotex 100 Standard”.

Ręcznik z motywem jako pomysł na wyjątkowy prezent

Ręczniki z imionamiczy ze zdjęciami szczególnie dobrze sprawdzają się jako prezenty. Ręcznik z nadrukiem możesz na przykład wręczyć z okazji chrztu lub zdanego egzaminu końcowego. Taki ręcznik z wybranym zdjęciem i/lub tekstem jest szczególnie unikatowy. Z pewnością na basenie nikt się nigdy więcej nie pomyli. ☺ Jeśli nie masz odpowiedniego zdjęcia, możesz zaprojektować swój ręcznik kąpielowy z magicznym motywem imiennym. Jest to możliwe dzięki MagicName –kreatywnym motywom, z którymi możesz zintegrować wybrane imię. Już dziś bezpłatnie przetestuj edytor MagicName w PhotoFancy i odkryj swój ulubiony motyw pasujący do Twojego imienia.