Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Wykonywanie nadruku na smukłym fotokubku - projektowanie osobistego kubka do kawy Slim ze zdjęciem

Zlecanie nadruku na smukłym kubku ceramicznym: Spersonalizuj w PhotoFancy kubek Slim za pomocą własnych motywów. Możesz zlecić wykonanie nadruku zdjęć i imion na smukłym kubku i tym samym samodzielnie zaprojektować własny kubek ceramiczny Slim.

 • Wykonywanie nadruku na kubku Slim
 • Olśniewająco błyszczący nadruk
 • Pojemność 255 ml
 • Indywidualne projektowanie za pomocą własnego zdjęcia, imienia lub tekstu
 • Ekstremalnie trwałe motywy dzięki stosowaniu metody druku termotransferowego
 • Smukły i wysoki kształt z wywiniętym uchem
 • Łatwe czyszczenie - nadaje się do mycia w zmywarce
Filtr
 1. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj Slim kubek z nadrukiem lub własnym zdjęciem

Klasyką wśród prezentów ze zdjęciem są fotokubki: ładne, indywidualne i bez wątpienia praktyczne. Zapach zaparzonej kawy wyciągnie z ciepłego łóżka nawet największego śpiocha. Kawa smakuje najlepiej z ulubionego kubka, który jest najlepszym środkiem pobudzającym wczesnym rankiem. W PhotoFancy możesz zlecić wykonanie nadruku na kubkach w różnych formatach oraz samodzielnie zaprojektować szczególnie elegancki i smukły kubek do kawy. Kubek ceramiczny Slim ze zdjęciem to doskonały prezent na każdą okazję. Twój smukły fotokubek z imieniem lub zdjęciem przyniesie mnóstwo radości zarówno jako romantyczny kubek miłosny, kubek biurowy do pracy czy też nowy ulubiony kubek. Możesz oczywiście zaprojektować również kubek Slim do kawy, który zatrzymasz tylko dla siebie. Bez względu na to, co zamierzasz z nim zrobić, nadruk na Twoim smukłym kubku do kawy zostanie wykonany zgodnie z Twoim życzeniem!

Projektowanie kubka ceramicznego Slim ze zdjęciem i imieniem

Zwykły smukły kubek ceramiczny może stać się Twoim fotokubkiem Slim. Wystarczy, że zlecisz wykonanie nadruku indywidualnego zdjęcia, logo lub motywu imiennego na smukłym kubku do kawy. Masz zatem wiele możliwości zaprojektowania swojego fotokubka Slim! Jeśli wykorzystujesz własne zdjęcie lub plik zdjęciowy, np. zdjęcie z wakacji, zdjęcie portretowe, logo, grafikę, a następnie zlecasz wykonanie jego nadruku na fotokubku, możesz również samodzielnie wprowadzać zmiany na zdjęciu. Przykładowo stwórz kolaż z kilku zdjęć lub zastosuj kreatywne efekty zdjęciowe. Możliwe są również ramki tekstowe, więc możesz samodzielnie zaprojektować kubek do kawy Slim z imieniem i własnym zdjęciem. W przypadku klasycznego motywu imiennego, z opcją MagicName, możesz natomiast wybrać jeden z wielu motywów tematycznych i zlecić umieszczenie imienia w zaczarowany sposób. Tak jak w przypadku kubków imiennych w standardowym formacie otrzymasz kubek Slim z imieniem, które nie będzie zwykłym tekstem. Tekst stworzymy z elementów obrazkowych w motywie. Wypróbuj wszystkie możliwości i zaprojektuj własny wąski kubek z napisem lub zdjęciem!

Zlecanie nadruku o wysokiej jakości na smukłym kubku do kawy

Twój smukły kubek ze zdjęciem powinien być przez długi czas źródłem szczęścia, bez względu na to, czy jest prezentem dla kogoś bliskiego, produktem reklamowym czy też jest przeznaczony dla Ciebie. Aby służył on jak najdłużej, stosujemy metodę druku termotransferowego, dzięki której Twoje zdjęcie jest odporne na ścieranie, a sam kubek nadaje się do mycia w zmywarce. Nadruk zdjęcia wykonujemy w bardzo ostrych, żywych i wyraźnych kolorach na białej, błyszczącej powierzchni. Wysokojakościowy nadruk na kubku wzmacnia efekt zdjęcia zaprojektowanego z miłością. Elegancki kształt smukłego kubka do kawy ze zdjęciem sprawia, że kubek ten wydaje się mniejszy niż normalny fotokubek, ale mieści tyle samo, bo ok. 0,3 l dobroczynnego napoju. Kubek Slim ma zatem wszystkie te cechy, które są potrzebne na co dzień, a już samo ucho sprawia, że kubek jest ładny, elegancki i ma wartość dekoracyjną.