Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Przekształć swój kubek na kawę w srebrny puchar ze zdjęciem i nadrukiem

Srebrny kubek ze zdjęciem: W PhotoFancy możesz zaprojektować srebrny kubek według własnego pomysłu. Zamów nadruk na indywidualny srebrny fotokubek, wykorzystując w tym celu własne zdjęcia lub motywy imienne.

 • Zaprojektuj sam indywidualny fotokubek
 • Pięknie połyskujący nadruk
 • NOWOŚĆ: Motyw w formacie panoramicznym
 • Wysokiej jakości ceramika
 • Kubek na całe lata - ekstremalna wytrzymałość motywu dzięki zastosowaniu druku termotransferowego
 • Z przepięknym srebrnym, metalicznym wykończeniem
 • 325 ml pojemności - w sam raz na dobrą kawę
Filtr
 1. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kubek na kawę „Srebrny“ ze zdjęciem – na dobry poranek w dobrym stylu

Koncepcja „Zdjęcia na kubkach jako fotoprezenty“ jest Ci już pewnie dość dobrze znana. Ale być może nie jesteś świadom tego, jak wiele możliwych wariacji masz tu do dyspozycji. Jeśli chcesz stworzyć stylowy fotoprezent, możesz na przykład zamówić w PhotoFancy nadruk na srebrny kubek do kawy. W odróżnieniu od standardowych fotokubków w przypadku kubka w wersji „Srebrny” kolor tła jest srebrny a nie biały. Srebrny kubek na kawę doda stylu Twojej śniadaniowej zastawie i będzie też harmonizował z każdym wystrojem biura. Srebrne kubki na kawę z nadrukiem stanowią piękny prezent na każdą okazję. Możesz też zaprojektować kreatywny srebrny fotokubek dla siebie samego . Jeśli zaś gustujesz bardziej w rustykalnych klimatach, znajdziesz u nas również ofertę na kufle z własnym zdjęciem.

Zaprojektuj sam srebrny kubek ze zdjęciem i imieniem

Możesz zlecić nadruk na srebrnym fotokubku, wykorzystując do tego celu własne zdjęcie lub tworząc motyw z magicznym imieniem. Decydując się na własne zdjęcie otrzymasz do dyspozycji wiele możliwości dopasowania Twojego motywu, lecz także w przypadku motywu imiennego możesz sam określić, jak mamy zadrukować Twój srebrny fotokubek. Wybierając opcję z własnymi obrazami możesz wybrać nawet kilka zdjęć na raz i umieścić je na kubku w formie kolażu lub jako kreatywne efekty obrazkowe. Jeśli z kolei zdecydujesz się na kubek imienny w wersji „Srebrny”, możesz wyszukać sobie pasujący motyw i zmienić go magicznie w Twoje imię. Motywy są uporządkowane tematycznie, zapewniając odpowiedni szablon na każdą okazję. Wybrany obraz ukaże się potem na Twoim kubku w taki sposób, jakby został sfotografowany specjalnie dla tego imienia. Zdecyduj sam, jak najchętniej chciałbyś zaprojektować swój srebrny kubek. Srebrne tło będzie pasować do każdego motywu!

Zamów Srebrne kubki z nadrukiem – ładny i praktyczny

Jeśli chcesz zaprojektować u nas srebrny kubek z własnym nadrukiem, nie otrzymasz jedynie produktu „na pokaz”, lecz w pełni funkcjonalne naczynie. Fotokubek jest srebrny tylko od zewnątrz, wewnątrz zaś jest pokryty białą glazurą i nadaje się w zupełności do gorących napojów. Dzięki pojemności wynoszącej ok. 0,3l srebrny fotokubek będzie pasował na każde biurko i prezentował Ci dokładnie tę ilość kawy (lub też herbaty czy kakao), jaką potrzebujesz. To, czy zdecydujesz się zadrukować kubek na kawę kolorem srebrnym czy pozostawisz ją białą, jest dla jakości druku bez znaczenia: Kubki z napisami wykonamy w pełnym kolorze techniką sublimacji. Dzięki tej technologii druku Twoje zdjęcie na kubku będzie prezentować się doskonale i pozostanie na nim na długo bez utraty jakości. W ten sposób sam możesz zaprojektować srebrny fotokubek i cieszyć się nim przez lata.