Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zamów nadruk na złoty kubek: Zaprojektuj swój Złoty kubek na kawę ze zdjęciem

Złoty kubek ze zdjęciem: Zamów w PhotoFancy swój niepowtarzalny złoty fotokubek. Możesz sam zaprojektować kubek na kawę w wersji Złotej, zamawiając nadruk własnych zdjęć na złotym tle!

 • Zaprojektuj swój niepowtarzalny fotokubek
 • Z przepięknym złotym, metalicznym wykończeniem
 • Pojemność 325 ml
 • Zamów nadruk z własnym zdjęciem, imieniem lub innym tekstem
 • Bajecznie połyskujący nadruk
 • Wysokiej jakości ceramika
 • Byś długo mógł cieszyć się produktem – ekstremalna wytrzymałość motywu dzięki nadrukowi termotransferowemu
Filtr
 1. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Złoty kubek ze zdjęciem jako pomysł na nietuzinkowy prezent

Na pewno znasz już zwykłe kubki ze zdjęciem i być może projektowałeś już też jakiś jako prezent. W PhotoFancy masz teraz możliwość zaprojektowania wersji premium,! Stwórz własny Kubek ze zdjęciem, zamawiając nadruk wybranego przez siebie zdjęcia na złotym tle. Różnica względem innych kubków polega na tym, że ta fotokubek jest złoty a nie biały. Dzięki temu złoty fotokubek nada Twemu motywowi odpowiedniego szyku. W odróżnieniu od małych filiżanek do espresso dysponujesz tu powierzchnią 14 cm x 7,2 cm, na której możesz zaprezentować Twoje zdjęcie umieszczone na złotym tle. Tak wykonane złote kubki z nadrukiem lub zdjęciem możesz podarować drogiej Ci osobie – na urodziny, na Walentynki czy też w każdy inny dzień – lub też po prostu zafundować Złoty Kubek sobie samemu.

Zaprojektuj Złoty kubek z własnym nadrukiem, zdjęciami lub z imieniem

Twój złoty fotokubek na kawę możesz ozdobić zdjęciem, które sam załadujesz do wykonywanego u nas projektu, lub możesz też wykonać magiczny motyw imienny i zamówić jego nadruk. Jeśli chcesz zaprojektować złoty fotokubek z własnym zdjęciem, masz szeroki wachlarz możliwości jego dalszej obróbki graficznej. Możesz na przykład umieścić go w ramce lub wybrać kilka fotografii i zaaranżować je w formie kolażu. Wypróbuj wszystkie opcje! Nadruk wykonamy na nim dopiero wtedy, kiedy będziesz z niego w pełni zadowolony. Jeśli zdecydujesz się na motyw imienny, Twój złoty kubek – tak ja w przypadku zwykłych kubków imiennych – zostanie zadrukowany grafiką, którą wyszukasz sobie w naszej bazie. Począwszy od piłki nożnej poprzez Boże Narodzenie aż po motywy romantyczne – u nas znajdziesz szeroką gamę tematów, do których mamy ogromną liczbę motywów. Podaj po prostu Twoje imię, które mamy nadrukować na Twój złoty kubek, a my wyczarujemy je na zdjęciu, jak gdyby zostało razem z nim sfotografowane.

Zamów wysokiej jakości nadruk na swoim złotym kubku na kawę

Złote kubki są oczywiście pokryte tylko odpowiednią farbą, nie zaś wykonane ze złota jako materiału. Mimo to możesz być pewien, że zamawiając u nas złoty kubek z nadrukowanym zdjęciem otrzymasz produkt wysokiej klasy. Kubek wykonany jest z ceramiki, od zewnątrz zaś pokryty jest złotą farbą a wewnątrz białą glazurą. Nadruk Twojego zdjęcia na złotym kubku wykonujemy techniką sublimacji w kolorystyce 4/0 wg Euroskali. Oznacza to, że podczas drukowania możliwe jest nie tylko uzyskanie odcieni szarości, lecz także odzwierciedlenie wszystkich kolorów Twojego zdjęcia. Abstrahując od wyjątkowego koloru podkładu złoty fotokubek jest najzwyczajniejszym naczyniem sprawdzającym się z codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej wysokości ok. 9,5 cm i 8 cm średnicy kubek mieści 11 amerykańskich uncji – czyli odpowiada pojemności standardowego kubka 325 ml.