Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj kosmetyczkę ze zdjęciem lub imieniem

Zaprojektuj online swoją osobistą kosmetyczkę ze zdjęciem lub imieniem. Samodzielnie stwórz i zleć zadrukowanie spersonalizowanej kosmetyczki. Z praktyczną zawieszką na podróż.

  • Znakomity 6-kolorowy-druk zdjęć bezpośrednio na włóknach powierzchniowych
  • Z zamkiem błyskawicznym, uchwytem i haczykiem do zawieszenia
  • Jedwabisty druk tekstylny (bez transferu foliowego!)
  • Wewnętrzne przegródki
  • Z wysokiej jakości nylonu z zadrukowanym zamknięciem materiafłowym
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj spersonalizowaną kosmetyczkę ze zdjęciem lub imieniem

Wycieczka nad morze lub krótka podróż służbowa do innego miasta – kosmetyczka to nieodłączny element każdego bagażu. Zapewnia miejsce dla typowych artykułów higienicznych i praktycznych przyborów podróżnych. Teraz możesz samodzielnie zaprojektować swoje własne kosmetyczki damskie i męskie. Z Twoimi zdjęciami lub indywidualnym wybranym imieniem. Przydatny i osobisty pomocnik podróżny z klasyczną funkcją przenośną. Spersonalizowany kuferek na kosmetyki lub torba wykonane są z wyjątkowo odpornego nylonu, zamknięcia na rzepy na zadrukowanej powierzchni ułatwiają otwieranie i zamykanie. Dodatkowy zamek zabezpiecza zawartość Twojej kosmetyczki. Posiadają praktyczny haczyk do zawieszenia. Dzięki temu możesz zawiesić Twoją zadrukowaną torbę lub kuferek na kosmetyki w dowolnym miejscu w łazience i zaoszczędzić miejsce. W ten sposób zawsze masz bezpośredni dostęp do swoich osobistych rzeczy. Praktyczne przegródki ułatwiają przegląd i dostęp do Twoich artykułów pod prysznic i do kąpieli. Zamek błyskawiczny dodatkowo zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem. Foto-kosmetyczkę, zwaną także torebką podróżną, możesz teraz dziecinnie łatwo zaprojektować w PhotoFancy według własnych upodobań.

Idealny prezent na podróż – wyjątkowa kosmetyczka z imieniem!

Kosmetyczka ze zdjęciem idealnie nadaje się także jako prezent na podróż dla przyjaciół i rodziny. Zaskocz najbliższą Ci osobę lub przyjaciół osobistą kosmetyczką. Zadrukowaną zdjęciem z urlopu lub własnym imieniem. Ozdób dodatkowo Twoje zdjęcia kreatywnymi efektami fotograficznymi i stylowymi ramkami. W ten sposób powstaną wyjątkowe dzieła sztuki, którymi możesz indywidualnie zaprojektować Twoją kosmetyczkę. Odkryj magiczne motywy imienne od PhotoFancy. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wybrane przez Ciebie imię zostanie połączone ze wspaniałymi motywami. Możesz na przykład napisać imię najbliższej Ci osoby na piasku na plaży lub uformować chmurki na niebie, tworząc wybrane imię. Po prostu magiczne! W ten sposób Twoja kosmetyczka stanie się idealną pamiątką po wspaniałym urlopie.

Zleć online zadrukowanie foto-kosmetyczki dla panów, pań i dzieci

Kosmetyczka ze zdjęciem przeznaczona jest dla panów, pań lub dzieci. Wybierając własne zdjęcia lub teksty, samodzielnie określasz wygląd spersonalizowanej torby na kosmetyki. Obojętnie czy to zdjęcie dziecka, zdjęcie ślubne czy rodzinne – kosmetyczka będzie wyjątkowa. Ma to też dodatkowy „efekt uboczny” – będzie zawsze rozpoznawalna. Kosmetyczka drukowana jest przy wykorzystaniu druku tekstylnego, bezpośrednio na włóknach powierzchniowych pokrycia. W ten sposób powstaje jedwabisty połysk. Ponadto druk zdjęć jest odporny na zarysowania i możliwy do przemywania. U nas zaprojektujesz taką praktyczną i wysokogatunkową torbę lub kuferek na artykuły higieniczne.