Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektowana i zadrukowana torba na laptopa ze zdjęciem

Zaprojektuj on-line osobiste etui na laptopa z Twoim zdjęciem. Zadrukuj indywidualne etui neoprenowe z magicznymi motywami imiennymi.

  • Super trwała jakość elastycznego pokrowca
  • Jedwabisty druk tekstylny
  • Silny i nieprzyjmujący wody neopren
  • Magiczne motywy imienne i efekty zdjęciowe
  • Dwustronnie indywidualnie zadrukowany
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj spersonalizowaną torba na laptopa

Laptop, praktyczny komputer na drogę. Obojętnie, czy jesteś osobą dojeżdżającą do pracy, czy muzykiem na tourne. Twój laptop, Twoje najważniejsze urządzenie do pracy i czasu wolnego masz zawsze przy sobie. Jednak podczas Twoich podróży często jest narażone na różne rodzaje ryzyka, na przykład podczas wyboistej jazdy autobusem lub w torbie na ramieniu podczas jazdy rowerem. Wtedy często zdarza się, że Twój ulubiony netbook jest narażony na upadek lub zarysowania. To przytrafia się każdemu z nas. Aby Twój laptop był w przyszłości perfekcyjnie chroniony w drodze, mamy dla Ciebie rozwiązanie: indywidualna torba na laptopa od PhotoFancy do samodzielnego zaprojektowania. Zaprojektuj swoje własne etui ochronne na Twój laptop, MacBook® lub tablet PC. Czy to z pięknymi zdjęciami z urlopu, fajnymi zdjęciami taśmowymi, czy zdjęciami słodkich wnuków. W PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować i zadrukować swoje fotogadżety.

Samodzielnie stworzona torba na laptopa z magicznymi motywami imiennymi

Teraz możesz zadrukować swoją torbę ochronną na laptop także wybranym zdjęciem. Magiczne motywy imienne od PhotoFancy fotorealistycznie podkreślą Twoją nazwę. Jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, Twoja indywidualna nazwa bezpośrednio pojawi się na obrazie; czy to ze słonecznikami na polu, czy z herbatnikami na talerzu. Po prostu wpisz swoje imię i patrz, jak zmienia się magiczny obraz. Przed urodzinami bliskich zastanawiasz się, co na prezent będzie najodpowiedniejsze? Masz już dość nudnych, oklepanych prezentów? Zwróciły Twoją uwagę różnej formy fotoprezenty? W takim razie fotogadżety mogą okazać się idealnym rozwiązaniem – takie gadżety do laptopa w formie etui na laptopa zdecydowanie są kreatywne, oryginalne i zwracają uwagę. Perfekcyjna iluzja i magiczny motyw imienia: wypróbuj to on-line! Funkcja MagicName jest bezpłatna, możesz się nią podzielić z przyjaciółmi lub na Facebooku. Życzymy dobrej zabawy!

Indywidualnie spersonalizowane i zadrukowane torby na laptop i notebook

Twoje etui na laptopa oferuje nie tylko idealną ochronę Twojego laptopa, ale także jest prawdziwym stylowym elementem. Dzięki znakomitemu zdjęciu z Twoim motywem, masz przy sobie modny unikat. W ten sposób wzbudzasz zainteresowanie nie tylko w biurze, ale jesteś jak prawdziwy trendsetter, także w pociągu czy w szkole. Bądź kreatywny i zaprojektuj swoje etui na laptopa z własnymi ulubionymi zdjęciami. Ozdób Twoje zdjęcie dodatkowo efektami zdjęciowymi od PhotoFancy i stwórz z Twojego motywu prawdziwe dzieło sztuki! Także dla firm spersonalizowane etui na laptopy to absolutnie praktyczna powierzchnia reklamowa. Z zadrukowanym logo Twojej firmy dbasz o większą uwagę podczas rozmów z klientami.

Torba na laptopa ze zdjęciem dla różnych wielkości

Praktyczne foto-etui na Twój laptop, notebook czy tablet/iPad® dostępne jest w różnych rozmiarach: 11, 14, 15.6 lub 17 cali; torby na laptop z Twoim zdjęciem pasują uniwersalnie do wieli urządzeń; nieważne, czy to, czego potrzebujesz, to duża torba na laptopa, czy mniejsza na netbooka. W przeglądzie produktów znajdziesz dokładne wymiary; możesz zadrukować i zamówić idealną torbę na Twój laptop czy tablet. Życzymy Ci już teraz dobrej zabawy z Twoją osobistą torbą ze zdjęciem!