Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kalendarz adwentowy z 24 zdjęciami oraz własnym zdjęciem na przedniej stronie

Kalendarz adwentowy z nadrukiem lub z 25 własnymi zdjęciami. Zaprojektuj na PhotoFancy indywidualne kalendarze adwentowe z 24 własnymi zdjęciami drukowanymi na drzwiczkach i własnym zdjęciem na przedniej stronie. Zleć wykonanie nadruku na kalendarzu adwentowym nieposiadającym dodatkowych kalorii w postaci czekolady, którym obdarujesz swoich bliskich!

  • Samodzielne projektowanie kalendarza adwentowego z 24 własnymi zdjęciami
  • Dostępny w dwóch rozmiarach (Basic lub XL)
  • Jedwabiście matowa powierzchnia
  • Spersonalizowana, przednia strona
  • Bez kalorii – wersja bez czekolady
  • Projektowanie wnętrza drzwiczek i zlecanie nadruku tekstu
  • Wspaniała jakość druku zdjęciowego
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kalendarz adwentowy bez czekoladek z 24 własnymi zdjęciami

Wszyscy – dorośli i dzieci – uwielbiają czekać na święta Bożego Narodzenia, umilając sobie ten czas projektowaniem kalendarza adwentowego. Jednak klasyczna wersja kalendarza z czekoladkami z wielu powodów nie nadaje się dla wszystkich. Idealnym rozwiązaniem jest samodzielne zaprojektowanie kalendarza adwentowego na PhotoFancy. Oprócz standardowych kalendarzy adwentowych z czekoladkami możesz przygotować u nas kalendarz świąteczny z 24 własnym zdjęciami i 1 zdjęciem na przedniej stronie. Na naszej stronie znajdziesz także inne świąteczne prezenty, które możesz od razu zamówić. Nieważne, czy z czekoladkami, czy może bez: nasze kalendarze adwentowe możesz zaprojektować w różnych formatach, np. jako kalendarz adwentowy XXL. Zleć wykonanie nadruku 24 zdjęć na kalendarzu adwentowy i podaruj swoim bliskim na każdy nowy dzień nowe zdjęcie z wiadomością tekstową, które wydrukujemy we wnętrzu drzwiczek.

Projektowanie kalendarza adwentowego z 25 zdjęciami

Podobnie, jak w przypadku fotokalendarza, tutaj również możesz wybrać 25 zdjęć i zlecić wykonanie ich nadruku na świątecznym kalendarzu. Wszystkie 24 drzwiczki kalendarza możesz zaprojektować oddzielnie, a na przedniej stronie kalendarza wydrukować zdjęcie nr 25 w postaci motywu tytułowego. Nadruk możesz zlecić nie tylko we wnętrzu drzwiczek, ale również na ich tylnej stronie. Projektowanie jest bardzo proste, możesz to zrobić bezpośrednio w przeglądarce. Kliknij na podgląd poszczególnych drzwiczek i zadecyduj o wyglądzie swojego kalendarza adwentowego z 24 zdjęciami i 1 zdjęciem tytułowym. Załaduj swoje motywy oraz stwórz kalendarz adwentowy z 25 własnymi zdjęciami. Tylną stronę drzwiczek możesz zaprojektować w ten sam sposób, wpisując krótki tekst. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować kalendarz adwentowy z 25 zdjęciami, a następnie obdarować nim swojego chłopaka albo dziewczynę, wybierz 25 zdjęć, które przypomną Wam wspólnie przeżyty rok. Każdy motyw się do tego nadaje – bądź kreatywny!

Kalendarz adwentowy z 25 zdjęciami dostępny w różnych rozmiarach

Zlecając nadruk 25 zdjęć na spersonalizowanym kalendarzu adwentowym, możesz wybrać odpowiedni format pasujący do wybranych przez Ciebie motywów. Wymiary kalendarza standardowego wynoszą 34,9 cm x 24,6 cm, a kalendarza w wersji XL 41,8 cm x 29,5 cm. Dzięki temu masz pełną swobodę, projektując kalendarz adwentowy z 24 zdjęciami drukowanymi na drzwiczkach i jednym zdjęciem tytułowym. Kalendarz adwentowy z 25 zdjęciami wykonany jest z bardzo grubego kartonu, a nadruk jest bardzo wysokiej jakości. Dzięki praktycznej zawieszce możesz go szybko i w prosty sposób powiesić na ścianie. Kolorowy, jedwabiście matowy druk podkreśli Twoje zdjęcia, które wydrukujesz na kalendarzu i sprawi, że kalendarz adwentowy z 24 własnymi zdjęciami stanie się pomysłem na piękny prezent wysokiej jakości.