Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj kalendarz stojący z drewnianą podstawką

Z indywidualnym kalendarzem stołowym z drewnianą nóżką możesz nacieszyć oczy swoimi najpiękniejszymi zdjęciami oraz jednocześnie mieć wszystkie najważniejsze terminy na widoku.

  • Miesiąc po miesiącu – z Twoim ulubionym zdjęciem
  • 13 kartek kalendarzowych które mogą być pojedynczo wyciągane
  • Indywidualny miesiąc początkowy
  • Znakomita jakość wydruku dla wyraźnych oraz żywych fotografii
  • Możliwość zawarcia dedykacji na zdjęciu tytułowym
  • Z nowoczesną podstawką wykonaną z drewna bukowego
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twój indywidualny kalendarz biurkowy z drewnianą podstawką oraz własnym zdjęciem

Wolisz zaprojektować osobisty kalendarz biurkowy zamiast używać tradycyjnego kalendarza? Nic prostszego! Na PhotoFancy możesz w łatwy sposób zaprojektować kalendarz stołowy z drewnianą podstawką oraz wydrukować na nim własne zdjęcia. Jeśli chcesz stworzyć swój wyjątkowy kalendarz biurkowy, dostępne są różne fotoefekty które sprawią, że Twoje zdjęcia będą przykłuwać uwagę znajomych. Ponadto dostępnych jest wiele kreatywnych szablonów na urozmaicenie wyglądu Twojego kalendarza. Stwórz swój kalendarz z drewnianym stojakiem i zdjęciami swojej rodziny, przyjaciół lub ukochanego pupila. W ten sposób masz swoich bliskich zawsze blisko siebie. Możesz również nadać swojemu miejscu pracy osobistych akcentów oraz upiększyć je kalendarzem biurkowym.

Zaprojektuj unikatowe kalendarze stołowe z drewnianą nóżką

Oprócz dwunastu kartek kalendarza oraz zdjęcia tytułowego otrzymujesz stojak z jasnego, naturalnego drewna. W ten sposób nadajesz swojemu fotokalendarzowi rustykalnego charakteru. Ponadto drewniana podstawka sprawia, że kalendarz na będzie stał niezależnie na Twoim stole lub biurku. Strony kalendarza ze zdjęciami nie są ze sobą połączone, więc możesz łatwo sortować strony w momencie, gdy nowy miesiąc się zaczyna. Tak powstaje praktyczny oraz stylowy kalendarz stołowy, który jest niezwykle przydatny oraz świetnie wygląda.

Kalendarz biurkowy „z drewna“: Stwórz własny kalendarz stojący z Twoim zdjęciem

Twoje ulubione zdjęcia drukujemy w najwyższej jakości na półmatowym, mocnym papierze. W ten sposób Twoje zdjęcia zostaną dodatkowo uwydatnione. Czy to będzie kalendarz do domu, czy do biura - Twój indywidualny kalendarz biurkowy z drewnianą podstawką zrobi wrażenie na każdym. Kolorowe kartki kalendarza wykonane są przy użyciu wysokiej jakości druku cyfrowego. Każda strona kalendarza zachwyca bogatą kolorystyką. Oryginalny drewniany kalendarz na biurko to również doskonały pomysł na prezent dla Twoich bliskich. Czy to jako prezent dla przyjaciół, rodziny czy współpracowników - nowy rok zaczyna się od razu lepiej z indywidualnym kalendarzem ze wspólnymi zdjęciami!