Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj samodzielnie kalendarz na 2021 rok z własnymi zdjęciami i przekaż nam do druku.

Zaprojektuj swój kalendarz ścienny jako kalendarz personalizowany z własnymi motywami. Stwórz swój kalendarz całoroczny, używając najpiękniejszych zdjęć, i przekaż do druku w wysokiej jakości.

  • Sporządź kalendarz ścienny z 13 własnymi zdjęciami lub motywami
  • Wyśmienity wydruk zdjęć i wysokiej jakości materiały
  • Wytrzymałe bindowanie spiralne z folią karty tytułowej.
  • Indywidualny miesiąc początkowy
  • Karta tytułowa z dedykacją
  • Do wyboru 5 projektów w kombinacji 18 kolorów
  • Kalendarze firmowe lub kalendarze reklamowe można opatrzyć w logo firmy
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kalendarz majów, Stonehenge... Ty też stwórz swój osobisty kalendarz ścienny!

Stonehenge, gwiazdy, cykl księżyca i czas według ruchu słońca – hasła te przedstawiają kamień milowy w historii, od momentu powstania do momentu wyliczenia kalendarza. Historia ta jest uzupełniana przez dalszy rozdział – i Ty możesz stać się częścią historii kalendarza! Kalendarze z własnymi zdjęciami w wydruku wyśmienitej jakości oraz indywidualnym projektem, który można samemu zaprojektować – to one ustalają nowe kryteria.

Mój własny kalendarz roczny - sporządź samodzielnie tylko w kilku krokach

Indywidualne kalendarze jednodzielne na rok 2021 z własnymi zdjęciami stanowią dekorację nie tylko w Twoim biurze. Jako osobisty kalendarz roczny służą także do kreatywnego kształtowania ścian i mogą upiększać również Twój dom; sam wybierz spośród 18 kombinacji kolorów, która z nich będzie najlepsza. Szlachetny format – DIN A5, DIN A4, DIN A3 (z opcją wysokiego połysku) lub jako kalendarz ścienny trzymiesięczny – dopełniają ten elegancki wizerunek. W prosty i darmowy sposób, dzięki narzędziom obróbki zdjęć, można załadować 13 własnych zdjęć i umiejscowić je w wirtualnym menu kalendarza. Następnie można wydrukować kalendarz ścienny jako wyjątkowy unikat. Kalendarz personalizowany w kilka prostych kroków!

Projektuj 365 dni w roku – już teraz zdecyduj się na druk kalendarzy na następny rok

Na poszczególnych kartkach miesięcy można umieścić najpiękniejsze zdjęcia minionego roku. Niezależnie od tego, czy jest to urlop rodzinny w lecie, czy wycieczka grupy gimnastycznej mamy we wrześniu, czy też szkolenie juniorów w sierpniu. Dzięki kalendarzu ściennemu najpiękniejsze chwile całej rodziny uwiecznione są na zdjęciach wysokiej jakości. Jeszcze tylko wystarczy opatrzyć taki kalendarz we własne logo i dedykację, i już posiadasz całkiem prywatny unikat. Przespałeś cały styczeń? Marzec już mija? Lipiec puka do drzwi? Nie ma problemu! Możesz zaprojektować swój kalendarz w zależności od potrzeby, zaczynając od pasującego Tobie miesiąca. Drobna rada: trzymiesięczny kalendarz ścienny z suwakiem daty umożliwia perfekcyjny przegląd miesiąca. Wszystkie dni świąteczne na jednej kartce kalendarza. Po prostu praktyczne!