Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj własny kieliszek do czerwonego wina z grawerem

Wybierz dla siebie odpowiednie kieliszki do wina czerwonego oraz zindywidualizuj je własnym imieniem, logo lub tekstem.

 • Kieliszek do czerwonego wina z imieniem lub dowolnym tekstem
 • Odporny na mycie w zmywarce
 • Markowe szkło Leonardo®
 • Pojemność 580 ml
 • Precyzyjny grawer laserowy
 • Duży wybór kreatywnych szablonów
Filtr
 1. Kieliszek do czerwonego wina

  94,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kieliszek do białego wina

  94,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kieliszki do szampana

  94,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Szklanka do whisky

  94,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kieliszki do wina czerwonego z grawerem

Jeśli poszukujesz prezentu dla miłośnika win wytrawnych, to dobrze trafiłeś! Na naszej stronie zaprojektujesz własne, personalizowane kieliszki do czerwonego wina z grawerem bez wychodzenia z domu oraz wielugodzinnych poszukiwań w sklepach. Ponadto stworzysz takie kieliszki, których nie posiada nikt inny, gdyż będą indywidualne oraz jedyne w swoim rodzaju, ponieważ dopasujesz je do obdarowywanej osoby. Jest to także świetny pomysł na prezent ślubny, prezent urodzinowy lub rocznicę czy jubileusz. Obojętnie, na jaką okazję postanowisz zaprojektować takie kieliszki do wina czerwonego z grawerem – na pewno zrobią niemałe wrażenie na bliskich, gdyż będzie to udany prezent!

Zaprojektuj online kieliszek do czerwonego wina z grawerem laserowym

Wybierz kieliszki do czerwonego wina z grawerem, dobierz odpowiedni dla Ciebie szablon lub grafikę, dodaj ulubione przysłowie, senstencję czy własne imię oraz przekonaj się, jak wysokiej jakości jest kieliszek do wina czerwonego z grawerem. Możesz także zaprojektować kieliszki do wina białego z grawerem, jeśli preferujesz takowe wino. Wyszukaj z folderu Twoje ulubione zdjęcie oraz wymyśl piękny tekst. Później wybierasz już tylko szablon i gotowy jest Twój kieliszek do wina. Zaprojektuj teraz własne kieliszki do wina czerwonego z grawerem online!

Grawerowane kieliszki do wina czerwonego z personalizowanym tekstem, napisem lub imieniem

Przekonaj się, jak wysokiej jakości wykonany jest grawer na Twoim kieliszku do czerwonego wina. Precyzja oraz delikatne wykończenie wskazują na wielką szczegółowość oraz miłość do detali. Takie personalizowane kieliszki do czerwonego wina robią szczególną furorę na imprezach rodzinnych, gdzie każdy kieliszek możesz indywidualnie dopasować do wybranej osoby. Podczas grawerowania kieliszków do wina czerwonego z imieniem możesz także powspominać o dawnych czasach, projektując kieliszki do wina z wybraną przez Ciebie sentencją. W ten sposób spersonalizujesz kieliszki w bardzo emocjonalny sposób. Masz do wyboru wiele różnych szablonów, z których możesz oczywiście korzystać jeśli tylko tego zechcesz.

Stwórz swoje niepowtarzalne kieliszki do wina czerwonego z grawerem

Kieliszek do czerwonego wina z grawerem jest wspaniałym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. Możesz zawrzeć na takim kieliszku do czerwonego wina z grawerem wiadomość z przesłaniem, by obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo. Kieliszek do wina z grawerem jest odporny na mycie w zmywarce oraz na zarysowania. Jeśli chcesz, możesz także zaprojektować inne szklanki z grawerem. Dla osób lubiących delektować się winem, możesz także zaprojektować kieliszki do wina z grawerem oraz podarować w prezencie.