Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie nadruku na tylnych pokrywach i etui z klapką do telefonu Samsung Galaxy J5 (2015, 2016 i 2017)

Zlecenie nadruku na własne etui do telefonu Galaxy J5: na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować spersonalizowane etui na telefon Samsung Galaxy J5 (2015, 2016 i 2017). Stwórz motyw imienny lub zaprojektuj własne zdjęcie – a my nadrukujemy je na etui na telefon!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon Samsung Galaxy J5 (2015/2016/2017)
  • Dopasowane otwory na aparat oraz przyciski
  • Wybierz pokrywę tylną albo etui z klapką
  • Wspaniała jakość nadruku z połyskiem
  • Wysokiej jakości obróbka materiałowa
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kreatywne etui ze zdjęciem: samodzielne projektowanie etui z własnym zdjęciem na telefon Samsung Galaxy J5 (2015, 2016 i 2017)

Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować i spersonalizować swoje etui na telefon Samsung Galaxy J5 (2015, 2016 i 2017). Do wyboru masz pokrywę tylną oraz etui z klapką. Projektowanie jest bardzo proste: załaduj na naszej stronie własne zdjęcie lub zaprojektuj motyw imienny. Używając podstawowych motywów możesz zaprojektować minitorebkę na telefon J5 obrabiając zdjęcie lub wykorzystując różnego rodzaju efekty. Na każdym etapie pracy masz podgląd na swój produkt i możesz zdecydować, czy etui ze zdjęciem ma wyglądać właśnie tak, czy może jednak inaczej. Wykorzystaj poszczególne możliwości. Pokrowiec do telefonu Galaxy J5 możesz zaprojektować na kilka sposobów!

Zlecenie nadruku własnego zdjęcia na minitorebkę do telefon Galaxy J5 jako pokrowca ochronnego

Aby zabezpieczyć swój telefon Galaxy J5, możesz samodzielnie zaprojektować dwa rodzaje pokrowców. Każdy dostępny wariant charakteryzuje się czymś innym. Etui z klapką z własnym zdjęciem jest pokrowcem ochronnym z klapką na ekran, na której możesz wydrukować wybrany motyw. Taki pokrowiec zabezpieczy także ekran Twojego telefonu Galaxy J5. Jeśli chcesz skorzystać z telefonu, musisz otworzyć małe magnetyczne zapięcie. Pokrywa tylna chroni natomiast boki i tył telefonu Galaxy J5. Swój telefon możesz używać natychmiast. Pokrywa tylna z własnym zdjęciem posiada optymalną funkcję ochronną. Pokrowiec tłumi uderzenia, które w przeciwnym razie zniszczyłyby krawędzie Twojego telefonu Galaxy J5.

Romantyczne etui na smartfon: samodzielne projektowanie etui Samsung Galaxy J5

Smartfon to jeden z najbardziej osobistych przedmiotów, które człowiek może posiadać. Szczególnie romantyczne są pokrowce, na których znajdują się motywy lub zdjęcia nawiązujące do naszych drugich połówek. Ponieważ na swojej minitorebce do smartfonu wyrażasz swoją osobowość, szczególnie duże znaczenie ma, jeśli na pokrowcu ze zdjęciem zlecisz nadruk zdjęcia Waszej pary lub swojego partnera/ swojej partnerki. Uzupełnieniem może być miłosna kłódka na rocznicę, urodziny lub walentynki, kalendarz dla par z Waszymi imionami lub fotowachlarz ze zdjęciami romantycznych chwil. Powyższe produkty pozostają zwykle na swoim miejscu. Swoje romantyczne etui na smartfon masz zawsze przy sobie.